World Education – consulting edukacyjny

Home » O Nas » Uniwersytety

Uniwersytety

Najlepsze uniwerstety na świecie, pomoc w dostaniu się do najlepszych uniwerstetów w Anglii, Stanach (USA), Szkocji lub Walii, pisaniu aplikacji UCAS, personal statement.

O WorldEducation university advisory
WorldEducation.pl od dekady specjalizuje się w pomocy rodzinom w wyborach i aplikacjach do najlepszych szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów.
Do 2013 roku tylko osoby polecone przez poprzednich klientów World Education miały możliwość uzyskać naszą pomoc w aplikacjach do uniwersytetów w Anglii. Od końca 2013 roku powstaje nowa część firmy, która specjalizuje się w aplikacjach na uniwersytety w Wielkiej Brytanii oraz USA.

Nasi absolwenci dzięki ich ciężkiej pracy i naszej pomocy dostali się do:
– Harvard University
– Oxford
– Cambridge
– London School of Economics
– Yale School of Management
– University College London (UCL)
– Warwick University
– oraz wiele innych prestiżowych uczelni za granicą
Nasza oferta university advisory
Pomagamy młodym i ambitnym osobom dostać się na najlepsze uczelnie.
Pomoc możemy rozpocząć w każdym wieku, zwiększając szanse dostania się poprzez naszą szansę na wpływ rozwoju i przygotowania się do aplikacji. Pomoc jest indywidualna i dopasowywana do potrzeb i chęci naszych klientów, więc zapraszamy do kontaktu.

Podstawowe przygotowanie 500 GBP  płatne przy rozpoczęciu współpracy
□ Skierowanie ucznia do właściwych źródeł informacji
□ Sprawdzenie poprawności aplikacji
□ Przykładowe aplikacje z naszej bazy osób, które się dostały na najlepsze uczelnie
□ Wskazówki w wypełnieniu aplikacji

Rozszerzone przygotowanie 1000 GBP  płatne przy rozpoczęciu współpracy oraz 1000 GBP premii za dostanie się do jednej z 3 najlepszych wybranych uczelni 
□ Podstawowe przygotowanie +
□ 1 osobiste spotkanie w naszym biurze w Londynie
□ Pełna dostępność mailowa w przypadku pytań
□ Bliska pomoc w pisaniu aplikacji
□ Bliska pomoc w przygotowaniu nauczycieli do napisania odpowiednich referencji
□ Wskazówki przygotowujące osobę odpowiednio do zwiększenia atrakcyjności swojej osoby
□ Coaching przygotwujący do rozmowy w Cambridge / Oxford / Harvard

Pełne przygotowanie 1000 GBP  płatne przy rozpoczęciu współpracy oraz 3000 GBP premii za dostanie się do jednej z 3 najlepszych wybranych uczelni 
Rozszerzone przygotowanie +
□ Pełna dostępność telefoniczna w przypadku pytań
□ Pomoc w uzyskaniu dofinansowania / bezprocentowego kredytu studenckiego około 20tys funtów
□ Kontakt z osobami które studiują na danym kierunku (wybranej uczelni)
□ Możliwość osobistych spotkania w naszych biurach

1pomoc w aplikacjach na uniwersytety

William doradzał dużej ilości aplikantów o różnym poziomie akademickiem. Podczas studiów na London School of Economics pracował dla wydziału ekonomii gdzie zdobył szeroką wiedzę na temat aplikacji i technik używanych do selekcji aplikantów na studia. Pracował następnie w Narodowym Banku Anglii (Bank of England) gdzie pełnił funkcję doradcy w sprawach polityki pieniężnej. Zaoferowano mu pozycje naukowe na wydziałach uniwersytetów: Harvardu, London Business School, Massachusetts Institute of Technology (MIT), London School of Economics (LSE) oraz Princeton University. William od wielu lat współpracował z nami ekskluzywnie dla polecanych klientów przez absolwentów World Education, pomagając nie tylko najlepszym uczniom ale również słabszym kandydatom. Dysponując odpowiednią ilością czasu, bazując się na nagradzanm doświadczeniu William dąży do tego aby jego klienci dostali oferty uczelnii o których marzyli.

pomocwstudiachwstanach

Bill koncentruje się na uczniach chętnych do aplikowania do Stanów Zjednoczonych (USA). Osobiście kończył Cornell jak jeden z najlepszych uczniów otrzymując wiele nagród i wyróżnień. W karierze zawodowej rozwijał się w kierunku bankowości inwestycyjnej. Prowadził fundusze inwestycyjne private equity po których zadecydował o udzielaniu się w świecie nauki. Kończył studia wyższe na Harvardzie oraz Yale. Przemawiał również na uniwersytetach takich jak: Harvard, Yale, LSE, Colombia.

Zapraszamy do kontaktu

WorldEducation.pl pomaga uczniom w aplikacji na najlepsze uniwersytety na świecie. Pomoc w wypełnianiu aplikacji Brytyjskiej procedury UCAS, pisaniu angielskiego personal statement, przygotowaniu się do rozmów, pisania matury oraz zdawania egzaminów wstępnych. Nasi absolwenci dostają się do najlepszych uczelni takich jak Harvard, LSE, Oxford, Cambridge, UCL, King’s, Warwick, ESCP. Zapraszamy do współpracy