World Education – consulting edukacyjny

Home » O Nas » Referencje

Referencje


Od dłuższego czasu szukaliśmy możliwości wysłania naszego syna Roberta juniora na naukę do Wielkiej Brytanii.

Na jednej z prezentacji zorganizowanej w Łodzi poznaliśmy ludzi z World Education. Po wysłuchaniu naszych oczekiwań od razu zabrali się do pracy i w ciągu miesiąca mieliśmy umówione spotkanie w jednej z prestiżowych szkół pod Londynem.

Sprawa nie była prosta gdyż syn miał podjąć naukę w połowie roku szkolnego. Niemniej starania jakie poczyniło World Education doprowadziło do przyjęcia na okres próbny a później stały. Syn bardzo cenił sobie naukę w szkole zaproponowanej przez Panów Artura i Adriana, zdobył potrzebne doświadczenie, opanował język i poznał nowe kultury. Z pewnością zaangażowanie i profesjonalizm World Education przyczyniło się do spełnienia marzeń naszych i syna co do edukacji za granicą. Tym samym możemy z czystym sumieniem polecić Word Education a Panów Artura i Adriana Majsterków jak Firmę Solidną i Profesjonalną.

Z poważaniem 

Robert i Małgorzata Olejniczak

” Jako rodzic z wykształceniem pedagogicznym po ukończeniu szkoły podstawowej zadecydowałam wysłać moją jedyną córkę w świat, gdyż Polska edukacja nie spełniała moich oczekiwań poprzez brak indywidualnego podejścia do dziecka, słabe nauczanie przedmiotów ścisłych oraz niski poziom języków obcych. Bardzo się bałam o przyszłość mojego dziecka, za co dziękuje World Education, że z cierpliwością mi pomagali z rzeczami o których nie miałam pojęcia jak rozpoczynałam poszukiwanie odpowiedniej szkoły.  Jestem w szczególności wdzięczna za wyrozumiałość podczas zmiany szkoły z Wielkiej Brytanii do Szwajcarii, gdyż nie był to tylko ogromny stres dla mojego dziecka jak i dla mnie i męża. Przy tak dużej odpowiedzialności jaką jest dla mnie jej edukacja pomogliście nam bardzo.  Dziękuję”

Mama Amandy