World Education – consulting edukacyjny

Home » O Nas » Zespół

Zespół

Osoby które tworzą WorldEducation

WorldEducation.pl tworzy międzynarodowy zespół doświadczonych absolwentów najlepszych uczelni i szkół na świecie. Zdobywające nagrody osoby które z pasją chcą pomóc ambitnym rodzinom w zdobyciu wymarzonej drogi nauki dla chętnych dzieci. Osoby pracujące dla klientów WorldEducation poza długeletnim doświadczeniem zdobytym pracując z aplikacjami i procesami dostawania się do najlepszych szkół sami osobiście przechodzili od dziecka drogę nauki za granicą (Anglia, Cypr, Stany Zjednoczone, Irlandia) z tego powodu znają zalety jak i trudniejsze strony całego procesu.

najlepsze szkoly za granicanaukazagranica1pomoc w aplikacjach na uniwersytetypomocwstudiachwstanach

Adrian – absolwent Brytyjskiej szkoły z internatem (GCSE, A-level) oraz Mgr London School of Economics (MSc) (First class hons)

Maria – absolwentka Brytyjskiej szkoły na Cyprze (iGCSE, A-level) oraz Warwick University (BSc) (Upper second class hons)

Artur – absolwent i stypendzista Brytyjskiej szkoły z internatem (GCSE, IB) Mgr z  London School of Economics (MSc) (First class hons)

Bill – absolwent Cornell University (BSc), Harvard (MA) oraz Yale SOM (MBA) (Top student 1st class hons)

Jochen – absolwent Brytyjskiej szkoły z internatem (IB), Warwick (BSc) oraz ESCP (pend

ing MSc) (Upper second class hons)

WorldEducation pomoga rodzinom i dzieciom dostać się do najlepszych szkół nie tylko z Polski, ale również z Cypru, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Hiszpanii, Francji,  Niemiec oraz Anglii.

Nasze biura znajdują się w Łodzi (Polska)Londynie (Anglia) oraz Limassol (Cypr).

Zawsze z chęcia spotkamy się z naszymi klientami w miejscu naszego biura. W razie potrzeby dla naszych kleintów jesteśmydo dyzpozycji w każdym miejscu w Europie.

obecnosc i obsluga klientow

nauka za granica

WorldEducation.pl pomaga rodzinom w wyborze odpowiedniej szkoły lub uniwersytetu w Anglii, Szwajcarii lub w innych krajach za granicą. Szkoły z internatem oraz najlepsze uczelnie wyższe.