World Education – consulting edukacyjny

Home » Wybór szkoły

Wybór szkoły

Proces wybierania szkoły dla dziecka w ojczystym kraju, może być bardzo trudnym zadaniem. Z tego powody wiemy, że wybór w za granicą może być jeszcze trudniejszy.

Konsultanci World Education są w stanie pomóc rodzinom w wyborze szkoły w Europie na różnym etapie życia dzieci: od 12 roku życia aż po dorosłych studentów. Nasza pomoc zaczyna się od krótkiej rozmowy telefonicznej, aż po bardziej dokładne badanie sytuacji, co może się wiązać z osobistymi spotkaniami lub wieloma rozmowami telefonicznymi.

WorldEducation posiada bazę wszystkich oficjalnych szkół w Anglii wraz z dostępem do raportów ekspertów najlepszych szkół. Regularnie odwiedzamy szkoły, zbieramy informację poprzez naszych absolwentów, obecnych studentów, nauczycieli, wizyty aby wiedzieć które szkoły są najlepsze. Dodatkowo posiadamy analityczne narzędzia które pozwalają nam stworzyć oryginalną i nietypowy ranking najlepszych szkół.

Nasza pomoc i doradztwo jest dostępne w poniższych kategoriach:

 • Rozpoznanie sytuacji, możliwości, które są dostępne
 • Pomoc w wyborze kraju nauki (Anglia, Szwajcaria, Niemcy, Monako)
 • Pomoc w wybraniu odpowiedniej szkoły
 • Przygotowanie spotkań i egzaminów w wybranych szkołach
 • Doradztwo w sprawie planowania przygotowania dziecka
 • Przygotowanie do rozmów w szkołach
 • Problemy w szkole
 • Rozwiązywanie problemów związanych z nieoczekiwanymi wynikami
 • Pomoc w wyborze przedmiotów na GCSE lub IB
 • Pomoc z aplikacją UCAS i personal statement
 • Pomoc z innymi ‘ad hoc’ sytuacjami

Prosimy o kontakt

Jeśli jesteście zainteresowani kontaktem z nami aby porozmawiać (bez zobowiązań) o edukacji dziecka prosimy o kontakt. Nasze telefony: UK: 0044 7599409601, PL: 0048 600 402 617 e-mail: office@worldeducation.pl, jesteśmy również dostępni osobiście w naszym biurze w Londynie (Wielka Brytania), w Lodzi (Polska) lub Limassol (Cypr).

szkola w anglii

Referencje

“Od dłuższego czasu szukaliśmy możliwości wysłania naszego syna Roberta juniora na naukę do Wielkiej Brytanii.
Na jednej z prezentacji zorganizowanej w Łodzi poznaliśmy ludzi z World Education. Po wysłuchaniu naszych oczekiwań od razu zabrali się do pracy i w ciągu miesiąca mieliśmy umówione spotkanie w jednej z prestiżowych szkół pod Londynem.

Sprawa nie była prosta gdyż syn miał podjąć naukę w połowie roku szkolnego. Niemniej starania jakie poczyniło World Education doprowadziło do przyjęcia na okres próbny a później stały. Syn bardzo cenił sobie naukę w szkole zaproponowanej przez Panów Artura i Adriana, zdobył potrzebne doświadczenie, opanował język i poznał nowe kultury. Z pewnością zaangażowanie i profesjonalizm World Education przyczyniło się do spełnienia marzeń naszych i syna co do edukacji za granicą. Tym samym możemy z czystym sumieniem polecić Word Education a Panów Artura i Adriana Majsterków jak Firmę Solidną i Profesjonalną.

Z poważaniem 

Robert i Małgorzata Olejniczak”